Oferta naszej drukarni internetowej

Naszym celem i ambicją jest stworzenie najlepszego wizerunku dla Ciebie i Twojej firmy oraz profesjonalny druk Twoich materiałów reklamowych.

Dokładamy starań, aby nasza współpraca wymagała jak najmniejszego zaangażowania czasu Klienta: umożliwiamy elektroniczny przepływ zamówień, opracowujemy graficznie projekty prac do druku, wystawiamy zbiorcze faktury, organizujemy transport i oferujemy elastyczne warunki współpracy. Zamówienia druku realizujemy w krótkich terminach nawet w 1 dzień roboczy. Nasza drukarnia internetowa realizuje zlecenia nie tylko jednorazowe a podejmujemy się przede wszystkim również współpracy długoterminowej. Wspieramy Klientów pomocą techniczną, doradzamy w zakresie stosowania dostępnych na rynku materiałów poligraficznych, wykorzystywania technik druku oraz uszlachetniania prac.
Zawsze staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie dbając o satysfakcję klienta. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem poziomu świadczonych usług i śledzimy nowe trendy, by móc zaoferować naszym klientom nowoczesne i optymalne rozwiązania.

Druk – rodzaje

Nasza drukarnia internetowa, wydrukuje i dostarczy wszelkie możliwe materiały reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, roll upy, banery Blue Back, plakaty, kalendarze reklamowe, katalogi, naklejki, szyldy, pieczątki. Oferujemy również wydruk na materiałach w celu stworzenia leżaków reklamowych, parawanów reklamowych czy flag reklamowych. W swojej ofercie posiadamy również druk książek.

W ostatnich latach znacząco zmienił się rynek wydawniczy i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dzięki cyfrowym metodom drukowania książek, wydawnictwa mogą inwestować w wydawanie znacznie większej ilości publikacji, niż miało to miejsce kilkanaście lat temu. Teraz bowiem nie trzeba zlecać drukarniom drukowania kilkunastu tysięcy książek, ale można korzystać z formuły, dzięki której drukuje się tyle książek, na ile otrzyma się zamówień.

Cyfrowy druk książek oferuje Państwu także nasza drukarnia. Ponadto doradzamy w zakresie wyboru materiału i kolorystyki, a także współpracujemy z wieloma uznanymi na rynku firmami (np. papierniami), by jak najlepiej spełnić Twoją wizję.