Edycja, korekcja, retusz, wycięcie zdjęć

Mimo coraz lepszej jakości aparatów fotograficznych i kamer video, często trzeba zdjęcia poprawić – usunąć niechciany element, zmienić kolory, naprawić skan starego zdjęcia lub jak w przypadku produktów dla sklepów internetowych – wyciąć produkt z tła. Bardzo często ciekawe zdjęcia powstają z zaskoczenia, wykonywane szybko bez wcześniejszego przygotowania, tu z pomocą przychodzi nasza usługa : korekcja zdjęć.

Korekcja zdjęć – rodzaje zdjęć

Poprawiam wszystkie rodzaje zdjęć – zarówno fotografie osób (portrety, zdjęcia sytuacyjne, fotografie z imprez i uroczystości), jak i zdjęcia biznesowe,fotografie przedmiotów (dla sklepów internetowych lub ogłoszeń), zdjęcia budynków, pomieszczeń itp. Zdjęcia mają ogromny wpływ na odczucia i opinie związane z jakimś produktem czy usługą. Zwłaszcza w internecie jest to szczególnie ważne, gdzie zdjęcia budują wyobrażenie o firmie, której się nie widzi.

Oferujemy takie usługi w cenie już od 9zł/netto za jedno zmienione zdjęcie. Poradzimy sobie z wszelkimi rodzajami edycji, korekt i retuszy. Do korekcji zdjęć wykorzystujemy zaawansowane programy komputerowe. W zależności od oczekiwanego efektu finalnego zdjęcia poddajemy zarówno podstawowej, jak i zaawansowanej obróbce. Na wycinanie produktów ze zdjęć przy dużej ich ilość dajemy dodatkowe rabaty. 1000 zdjęć produktowych to też nie problem. Bardzo dużo zależy od jakości otrzymanych zdjęć – często nie jest wymagane wykonanie tak szerokiego zakresy prac co może obniżyć cenę usługi w związku z czym szczegółowa kalkulacja przygotowana zostanie po przesłaniu przykładowych zdjęć, określeniu zakresu prac, terminu realizacji i ilości zdjęć.  Skontaktuj się z nami.

Cennik retuszowania zdjęć

Ceny retuszu zdjęć zaczynają się od 9zł/netto/zdjęcie.

Cennik korekcji zdjęć

Ceny korekcji zdjęć zaczynają się od 9zł/netto/zdjęcie.

Cennik wycinania zdjęć, szparowanie zdjęć cena

Ceny wycinania, szparowania zdjęć zaczynają się od 9zł/netto/zdjęcie.