Windery, flagi, banery tekstylne.

Flagi na masztach przenośnych tak zwane flagi plażowe to systemy wystawiennicze odpowiednie do zastosowań zarówno wewnętrznych i zewnętrznych. Mogą posłużyć jako flagi na targi, konferencję czy widoczny element reklamowy rzucający się w oczy praktycznie w każdym miejscu.
Zaletą flagi jest jej widoczność, przyciąga wzrok klienta tak samo jak baner czy billboard, a przy tym jest lekka i trwała. Flagi reklamowe stanowią efektowny sposób na promocję marki, usług i towarów firmy. Atrakcyjna wizualnie forma, pełna zwiewności i lekkości, dodaje firmie prestiżu. Umieszczona na wysokim maszcie pokaże klientom drogę do stoiska lub biura. W zależności od potrzeb mogą zamówić Państwo flagi reklamowe, państwowe, z logo firmy, okolicznościowe, historyczne, flagi klubów i związków, organizacji, stowarzyszeń, uczelni wyższych, szkół, firm.

Flagi reklamowe – wygląd

Wyprodukowane flagi charakteryzują się pięknymi, nasyconymi barwami niezależnie od skali, w jakiej wykonany jest wydruk, oraz bardzo wysoką wytrzymałością. Dobrze zaprojektowana flaga jest przede  wszystkim czytelna, jej przekaz jest  klarowny i co bardzo ważne – nie kłóci się z wizerunkiem firmy. Możliwy jest wybór spośród kilku rozmiarów i kształtów oraz dobór odpowiedniej stabilnej podstawy. Flaga produkowana na Państwa zamówienie może mieć dowolne wykończenie.

Cennik flag reklamowych

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza w celu wyceny produkcji flag reklamowych.
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]