Katalogi i broszury ofertowe.

Prezentacja produktów to sprawa kluczowa przy zdobywaniu klientów. Firmowe katalogi ofertowe, broszury z przekrojem usług, lub foldery przedstawią najważniejszą lub pełną ofertę produktową twojej firmy. Katalogi są jedną z najskuteczniejszych form promocji i reklamy, chętnie wykorzystywanymi podczas konferencji i szkoleń. Jeśli chcesz, aby reklama Twojej firmy posiadała profesjonalną oprawę, katalog to idealna propozycja dla Ciebie. Katalogi oferują szerokie możliwości reklamowe oraz promocyjne, a wszystko to w eleganckiej i poręcznej formie, która na pewno przypadnie do gustu Twoim klientom. Projektujemy, składamy i drukujemy katalogi firmowe, katalogi produktów, broszury ofertowe i reklamowe, czasopisma, przewodniki, poradniki, instrukcje itp. Nasze projekty są indywidualnie dostosowane do branży i potencjalnych odbiorców tak, by uzyskać najbardziej satysfakcjonujący efekt.

Co z drukiem?

Na życzenie zajmujemy się zleceniem projektu do druku i dopilnowaniem, żeby finalny efekt był jak najwyższej jakości. Istnieje wiele możliwości wydruku katalogów, kombinacji papierów użytych w druku, jak i opcji uszlachetnienia okładki dlatego jesteśmy pewni, że możemy spełnić wszelkie oczekiwania.

Katalogi ofertowe – cennik.

Cena przygotowania katalogu ofertowego zaczyna się od 49zł/netto za stronę katalogu. Cena zależy od ilości produktów na stronę i od skomplikowania projektu.

Cennik druku katalogów ofertowych.

Cena druku katalogów ofertowych jest zależna od wielu czynników. Prosimy o kontakt przez poniższy formularz a wycenę otrzymają Państwo w parę minut. Oczywiście zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, więcej informacji w dziale kontakt.
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]