Leżaki reklamowe z nadrukiem.

Wszelkie nowe nośniki i formy promocji cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród reklamodawców, jak i docelowych odbiorców.
Leżaki reklamowe to bardzo popularny sposób na reklamowanie firmy. Sprawdzają się w uzdrowiskach, hotelach, plażach, ogródkach piwnych, kawiarniach. Leżak z własnym logo lub inną grafiką to bardzo efektowny element dekoracyjny, dodający prestiżu danemu miejscu. Proponowane leżaki reklamowe odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania. Mają solidną, drewnianą konstrukcję i tkaniny, które wytrzymają nawet duże obciążenie. Wszystkie cechuje podwyższona trwałość oraz odporność na trudne warunki atmosferyczne. Realizujemy zamówienia na leżaki reklamowe wraz z wykonywaniem projektu nadruku wedle Państwa upodobań i przesłanych materiałów. Na życzenie klienta istnieje możliwość przesłania wizualizacji jak dany projekt będzie wyglądał na leżaku.

Zamów sobie leżak!

Zamówienia dostosowujemy do profilu oraz potrzeb klienta. Leżaki z dowolnym nadrukiem nie muszą stanowić tylko reklamy. Wykonujemy również zamówienia dla osób prywatnych. Na poszyciu leżaka nadrukować możemy każdy wzór również np. zdjęcie, cytat itp.

Leżaki reklamowe mogą występować w kilku wersjach:

  • Leżak bez podłokietników lub z podłokietnikami
  • Leżaki podwójne
  • Małe leżaki dla dzieci

Nieodłącznym elementem stelaży jest także dodatkowe zabezpieczenie przed składaniem się leżaków.

Cennik leżaków reklamowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego by wybrać interesujący Cię produkt.
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]