Logo firmy- pierwszy kontakt klienta z firmą

Logo firmy to pierwszy element jaki zobaczy Państwa potencjalny klient. To głównie z logiem kojarzymy markę i jej produkty. W rezultacie staje się jednym z ważniejszych elementów marketingu firmy. Logo, to graficzny sposób zaprezentowania marki. Logotypem natomiast, nazywamy tekstową formę ich prezentacji. Większość przedsiębiorców i właścicieli firm używa tego określenia zamiennie.
Jeżeli właśnie założyliście Państwo działalność gospodarczą i potrzebujecie profesjonalnego projektu lub Twoje przedsiębiorstwo przygotowuje się do zmiany brandingu, zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie tworzenia projektu loga firmy.

W ramach projektu otrzymasz:

  • 3 propozycje logo (3 koncepcje do wyboru)
  • nielimitowaną ilość poprawek wybranej propozycji
  • wersję przygotowaną do druku (CMYK)
  • wersję przygotowaną do www oraz na potrzeby prezentacji
  • pliki w wersjach otwartych
  • umowę przekazania majątkowych praw autorskich

Księga znaku podstawą rozpoznania marki

Każda z dużych marek, które dba o marketing swojej firmy i jej postrzeganie na rynku posiada księgę znaku – jest to zbiór zasad dotyczących wykorzystania logo firmy, jej kolorystyki oraz fontów jakimi posługuje się firma. Dzięki księdze znaku, mamy gwarancję, że każda z firm jaka będzie obsługiwała marketingowo naszą firmę, zrobi to zgodnie z założonymi zasadami, przez co odbiór naszej marki w różnych formach reklamy będzie taki sami i pozwoli potencjalnym klientom na lepsze jej zapamiętanie.

Cennik logo firmy

Ceny stworzenia logo zaczynają się już od 199zł/netto.

Cennik księgi znaków

Ceny stworzenia księgi znaku zaczynają się już od 599zł/netto.

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]