Wycena modeli 3D, wycena wizualizacji 3D.

Modelowanie 3D, polega na tworzeniu oraz przekształcaniu trójwymiarowych obiektów geometrycznych. Modelowanie jest od lat wykorzystywane w wielu programach komputerowych wspomagających różne dziedziny projektowania. Pozwala na wykorzystanie nowych możliwości w zakresie procesów projektowania i koordynacji międzybranżowej.

Oferujemy państwu wykonanie wirtualnych, trójwymiarowych modeli na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji (rysunki 2d, szkice, zdjęcia, opis lub gotowe produkty). Tworzymy również modele potrzebne do wykonania animacji czy filmów według specyfikacji klienta. Cena modeli 3D zależy w największym stopniu od jego zaawansowania (low poly – high poly) oraz terminu jego realizacji. Cena za najprostsze z modeli zaczynają się od 49zł/netto. Wizualizacje 3D wyceniane są indywidualnie. Duże znaczenie przy wycenie ma to czy dostępne są plany architektoniczne dla wizualizacji czy jest to projekt koncepcyjny.

Modelowanie 3d pod druk 3D.

Oferujemy państwu usługę projektowania modeli z myślą o późniejszym wykonaniu ich za pomocą jednej z wielu metod druku 3D. Każda technologia druku 3D charakteryzuje się innymi wymaganiami w stosunku do modelowania, ze względu na specyfikę technologii. Oferujemy możliwość przeprojektowania modelu w taki sposób, aby jego jakość po wydruku była możliwie najlepsza, przy obniżeniu kosztu wydruku i zachowaniu kształtu jak najbardziej zbliżonego do oryginału.

Modelowanie 3D – Wycena modeli 3D, wycena wizualizacji 3D

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]