Profesjonalne prezentacje multimedialne.

Prezentacje multimedialne idealnie sprawdzą się w przekazywaniu istotnych informacji o firmie Twoim klientom. Jest to efektywne narzędzie marketingowe którego skuteczne zastosowanie w kontaktach biznesowych, pozwala promować firmę, produkty, usługi. Podczas tworzenia prezentacji multimedialnych wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, są to m.in.: animacje komputerowe (2D lub 3D), filmy wideo, dźwięk, muzyka, głos lektora, efekty wizualne, efekty przejścia.

Prezentacje bardzo dobrze sprawdzą się jako materiał szkoleniowy, instruktażowy, jako oferta handlowa. Prezentowane na ekranach również tych wielkoformatowych mają szerokie zastosowanie w biznesie m.in. na targach branżowych czy też podczas konferencji. Prezentacje multimedialne mają ogromny potencjał jako narzędzie marketingowe. Jeżeli prezentacja ma być pokazywana przez przedstawiciela Państwa firmy, istnieje opcja zatrzymania lub wyłączenia dźwięku aby dodać swój własny komentarz.

Nasi specjaliści i eksperci służą pomocą i kompleksowym doradztwem. Należy pamiętać, że profesjonalna oprawa jest potężnym narzędziem i przyczynia się do pozyskania przez Państwa nowych klientów. Przygotowane przez nas prezentacje multimedialne dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Wiemy bowiem, że często od najmniejszych detali zależy wielki sukces.

Istnieje możliwość przekonwertowania przygotowanej prezentacji na różne formaty video, takie jak: avi, mpeg, mpeg-ts.

Cennik prezentacji multimedialnych.

Cena przygotowania prezentacji multimedialnej zaczyna się od 29zł/netto za stronę prezentacji – w zależności od stopnia skomplikowania prezentacji cena może zmianie.
Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]