Produkcja muzyczna – realizacja dźwięku

Realizacja dźwięku to temat budzący coraz większe zainteresowanie.
Rola muzyki w spocie jest bardzo istotna, nierzadko wręcz kluczowa. Dlatego na etapie wyboru muzyki pojawia się często pytanie: czy zainwestować w prawa do muzycznego przeboju, czy postawić na mniej znany utwór? A może skomponować muzykę specjalnie do danej produkcji?
W dzisiejszych czasach prawie każda produkcja telewizyjna,radiowa czy prezentacja multimedialna nie może obyć się bez odpowiedniego podkładu muzycznego, efektu dźwiękowego,spokojnej lub energicznej linii melodyjnej.
Muzyka musi być spójna, dobrana zgodnie z celami spotu. Musi uzupełniać obraz, aby nie przeszkadzać w odbiorze, a raczej go ułatwiać, uwypuklać pewne kwestie, kłaść akcent w odpowiednich miejscach.
Nasza firma pomoże Państwu w trudnym zadaniu realizacji dźwięku i jego reżyserii, produkcji muzycznej, wyborze odpowiedniego podkładu oraz edycji dźwięku czy jego masteringu.

Tworzone przez Nas utwory możesz wykorzystać w synchronizacji materiałów audiowizualnych: w reklamie radiowej, telewizyjnej, jako muzyka w tle w prezentacji multimedialnej, filmie promocyjnym i reklamowym (w tym filmy na YouTube, Facebook i Vimeo), filmie komercyjnym, spocie, centrali telefonicznej lub w celu publicznego odtwarzania. Jeśli chcemy, by naszą reklamę obejrzały dobrowolnie tysiące internautów, dobra muzyka w spocie jest jednym ze sposobów zyskania sobie przychylności i uwagi konsumentów.

W każdej reklamie telewizyjnej, oprócz obrazów, pojawia się także dźwięk. Niejednokrotnie różni prezenterzy opowiadają nam o jakimś produkcie, albo w tle słyszymy podkład muzyczny. Dobrze dobrana i pozytywnie kojarząca się melodia, która zdoła stać się znakiem jakości spotu, powoduje jeden efekt – odbiorca widzący reklamę kilka razy, słysząc znajomą melodię, kojarzy ją z konkretnym produktem. Dzięki temu optymalizowany jest odbiór reklamy.

Stworzone linie melodyczne nadają się zarówno do wykorzystania komercyjnego, jak i prywatnego.
Tworzymy gotowe podkłady muzyczne, które możesz legalnie wykorzystać jako muzyka w tle filmu, prezentacji lub reklamy w całości lub też fragmentami.

Cena realizacji produkcji

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego aby poznać cenę produkcji muzycznej dopasowanej do Państwa potrzeb
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]