Handel w internecie.

Mając na uwadze coraz większą popularność handlu w Internecie często firmy decydują się aby uruchomić sprzedaż przez sklep internetowy. Sklep internetowy to dziś podstawa działania w handlu. Nie ma dużej (ani nawet małej) sieci handlowej, która nie docenia zalet i możliwości zysku wykorzystując ten właśnie kanał sprzedaży.

Zasięg sklepów internetowych.

Dostęp do internetu ma prawie każdy stąd zasięg sklepów internetowych jest ogromny. Internet jest dostępny prawie wszędzie, mamy go w komputerach w domu, w pracy, na smartfonach a ostatnio nawet w piekarnikach domowych i samochodach. Trzeba pamiętać o tym, że wchodząc w tego rodzaju biznes od razu stajesz się firmą globalną. Twoje produkty kupi zarówno właściciel dużej firmy w Polsce jak również mieszkaniec małej chińskiej miejscowości.

Nasza oferta.

Nasza firma oferuje bezpieczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Dobrze zaprojektowane sklepy internetowe to klucz do sukcesu w branży e-commerce. Nasze sklepy są zoptymalizowane pod kątem wyglądu, klienta i konwersji. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom dotyczących oprogramowania, każdy przygotowany przez naszych profesjonalistów projekt sklepu internetowego maksymalnie ułatwia handel w sieci.Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że wygląd i układ poszczególnych elementów sklepu internetowego będzie zawsze dostosowywał się do rozdzielczości ekranów. Oznacza to, że Twój sklep internetowy wyposażony w nowoczesne oprogramowanie może perfekcyjnie wyglądać nie tylko na komputerach, ale także smartfonach czy tabletach.

Jak zacząć? Jakiej wiedzy specjalistycznej będę potrzebował?

Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy, a panel administracyjny sklepu będzie bardzo prosty w obsłudze. Oprogramowanie sklepu posiada wiele integracji z różnymi serwisami dla Twojej wygody i pełnej automatyzacji systemów logistycznych. Dzięki integracji z różnymi serwisami i programami pewne procesy są łatwiejsze oraz wykonują się znacznie szybciej. Sklep ma integracje z hurtowniami, płatnościami elektronicznymi, firmami kurierskimi, serwisami aukcyjnymi, porównywarkami cen, pasażami handlowymi, programami fakturowo-magazynowymi, serwisami społecznościowymi.

Sklepy internetowe – pomysł na biznes i jego realizacja.

Wiele osób myśli, że próg wejścia w handel przez sklep internetowy – jest ogromny, tymczasem nasza firma może pomóc zrealizować Twój pomysł na sklep internetowych już od 1999zł/netto.