Twoja firma oczami widza.

Zwykło się mawiać iż kino to więcej niż telewizja. Kino to przyciemnione światła, to ogromny ekran, to otaczający nas dźwięk, atmosfera.
Naszym klientom proponujemy przygotowanie spotu kinowego, który wykorzysta pełnię zalet, jakie daje ta specyficzna forma komunikacji. Z nami przemówisz do swoich klientów oddziałującym na zmysły obrazem oraz przestrzennym dźwiękiem Dolby Surround 5.1. Oferujemy reklamę na ekranach kin, w dostosowanych do potrzeb blokach oraz działania poza ekranem.

Spoty kinowe – Off screen.

Poza emisją spotu reklamowego w kinie, swoją kampanię reklamową możesz wzbogacić o wyświetlanie spotu na nośnikach, z którymi widz styka się przed seansem kinowy. Dzięki tej formie prezentacji widz odbiera komunikat trzykrotnie – wchodząc do kina, będą na seansie oraz z niego wychodząc. Rozbudowana oferta barów i kawiarni które dostrzec możemy w większości kin, zachęca klienta do przebywania na terenie kina znacznie dłużej, co daje większe możliwości zaprezentowania spotu firmy.

Cennik realizacji spotów kinowych.

Spoty kinowe na rynek lokalny, wraz z muzyką i lektorem zaczyna się od 299zł/netto. Za jakość 4K obowiązuje dodatkowa dopłata.
Swoim klientom w razie potrzeby oferujemy pomoc w nawiązaniu współpracy z wybranym lokalnym kinem lub siecią kin ogólnokrajową.