Reklama radiowa, czy warto?

Reklama w radiu to jedna ze skuteczniejszych form reklamy. Radia – spoty radiowe – słuchają wszyscy – niezależnie od grup wiekowych. W domu, w pracy, w samochodzie. Jeśli tu trafiłeś zapewne zastanawiasz się jak się za to zabrać. Zostaw to nam a przeprowadzimy Cię, przez cały proces bez najmniejszego problemu.

Proces tworzenia spotu reklamowego

Proces tworzenia spotu reklamowego wygląda następująco: wymyślasz hasło reklamowe (bądź zlecasz to naszym profesjonalnym copywriterom), wybierasz jednego z wielu dostępnych u nas lektorów (profesjonalne, znane z radia i telewizji – głosy męskie, kobiece, dziecięce), wybierasz stylizację spotu (muzyka, efekty, dźwiękowe) i resztę zostawiasz nam. My przesyłamy Państwu gotowy spot reklamowy do emisji w radiu wraz z metryczką informującą o prawach autorskich (wymagana przez stacje radiowe).

Co dalej – jak wygląda emisja spotu radiowego?

Nie wiesz gdzie się zareklamować? Które radio wybrać by osiągnąć największy sukces? Zostaw to nam, zajmiemy się tym od początku do końca. Nasz dział marketingu zaproponuje odpowiednie stacje dla profilu i zasięgu działania Państwa firmy. W ofercie reklamowej posiadamy ponad 1000 stacji radiowych w Polsce i zagranicą. Możesz zareklamować się zarówno w tradycyjnych stacjach radiowych jak i internetowych.