Czym jest wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D jest ukazaniem w przestrzeni zaprojektowanych obiektów, przedmiotów, scen tak jak mogły wyglądać w świecie realnym. Wizualizacja jest sceną składającą się z zespołu modeli, materiałów, źródeł światła oraz wielu innych dodatkowych efektów. Modele mogą być przedstawione schematycznie np. pokazując zarys bryły, funkcję, skalę bądź fotorealistycznie – naśladując rzeczywistość.

Rodzaje zleceń

US2.PL proponuje Państwu opracowanie wysokiej jakości wizualizacji 3D, w tym statycznych obrazów w wysokiej rozdzielczości, wizualizacji przedmiotów, pomieszczeń, wizualizacji architektonicznych oraz trójwymiarowe animacje HD. W grafice i animacji 3D spotykają się najnowsze rozwiązania techniczne z talentem, wrażliwością i wyczuciem estetyki. Nasz proces projektowania dostosowany jest do potrzeb klienta, od przedstawienia pomysłów po efekt końcowy. Dzięki kompleksowo przygotowanej prezentacji graficznej i animacji 3d, otrzymujemy końcowy efekt – katalog produktów, inwestycji lub projektu, gotowy do przedstawienia potencjalnym klientom.

Wizualizacje 3D eventów

Ceny wizualizacji dla eventów zaczynają się od 199zł/netto. Zdając sobie sprawę z terminów przetargów jak i wymagań stawianych przez organizatorów – oferujemy nawet 24 godzinne terminy realizacji wizualizacji 3D.

Komu potrzebne są wizualizacje 3D?

Firmy eventowe – przedstawienie gotowej wizji pomieszczenia gdzie odbyć ma się event, impreza, spotkanie, prezentacja itp.
Architekci, deweloperzy – przedstawienie projektowanego obiektu architektonicznego , wizji inwestycji, zaprojektowanego wnętrza
Wzornictwo – prezentacja projektowanego przedmiotu. Osoby prywatne – możliwość zobaczenia inwestycji (np. przyszły dom) przed rozpoczęciem realizacji