Wizytówka zachęcająca do współpracy

Wizytówka jest jednym z najważniejszych elementów wizerunku przedsiębiorstwa. 
Pełni w dzisiejszych czasach wiele funkcji. Pozwala na przedstawienie się drugiej osobie, poinformowanie jej o tym kim jesteśmy, jakie zajmujemy stanowisko, jakie posiadamy umiejętności i czym zajmuje się nasza firma. Ten sposób reklamowania się wpływa na to, jak partnerzy postrzegają nas lub naszą firmę. Niezbędne jest odpowiednie dostosowanie charakteru wizytówki do wizerunku, jaki firma chce posiadać na rynku. A wybór jest ogromny – począwszy od różnych materiałów z jakich mogą być wykonane, poprzez zastosowane rozmiary blankietu, kolory, czcionki, na metodzie wydruku kończąc. Olbrzymie możliwości w designie blankietów wizytowych sprawiają, że każda osoba i firma może dostosować je do swojego wizerunku.

Cennik projektów graficznych wizytówek

Cena projektu graficznego wizytówek dla wizytówki jednostronnej zaczyna się od 29zł/netto.
Cena projektu dwustronnej wizytówki zaczyna się od 49zł/netto.
Zmiana/aktualizacja danych na projekcie – np. imię i nazwisko, funkcja w firmie – od 19zł/netto.

Ekskluzywne wizytówki dla Twojej firmy

Ekskluzywne wizytówki podlegają indywidualnej wycenie. Taka wizytówka jest dla osoby, której zostaje wręczona, o wiele ciekawsza i bardziej intrygująca, a dzięki temu zostaje lepiej zapamiętana. Dostępne są wizytówki: drewniane, ze złotą krawędzią, metalowe, składane, tłoczone czy NFC. Zapraszamy do kontaktu i indywidualnej wyceny.

Cena druku wizytówek

Dzięki współpracy z największymi drukarniami na rynku mamy możliwość zaproponowania Państwu ceny wydruk wizytówek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy min. Od ilości zamawianych sztuk oraz materiału z którego mają zostać wykonane.
[contact-form-7 id=”7″ title=”Formularz 1″]